फाईल तस्बिर

दिपक खत्री
जुंगु, कात्तिक १५ शुभ दीपावलीको अवसर पारेर गौरिशंकर युबा सञ्जाल जुगुंले गौरिशंकर गाउँपालिका भित्र वडा स्तरिय भलिबल प्रतियोगिताको आयोजना गरेको छ।
गौरीशंकर गाउपालिका वडा न १ स्थित यार्सा प्राविको प्रांगणमा यहि कार्तिक १८ गतेदेखि २० गतेसम्म प्रतियोगीता संचालन हुने आयोजकले जनाएको छ । उक्त खेल गौरीशंकर गाउपालिकाको वार्ड नम्वर १ र २ को खेलकुद बिकास कोष संगको सहकार्यमा हुन लागेको हो। देशमा नयाँ संरचना लागु भएपछि नयाँ बनेको गाँउपालिका भित्रको वडास्तरिय यो पहिलो खेल हो । खेलकुदको माध्यमबाट भातृत्वको सम्बन्ध बिकास गर्न सकिने सञ्जालका अध्यक्ष दिलिप खड्काले बताए । खेलमा प्रथम हुने लाई रु ३००००,दितिय हुनेलाई रु २०००० र तृतीय हुनेलाई रु१०००० साथमा शिल्ड ,मेडल र प्रमाणपत्र पनि प्रदान गरीने छ ।

फेसबुक मार्फत प्रतिक्रिया दिनुहोस् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस् ।

Please enter your comment!
Please enter your name here